Přidat zkušenost Credit Alliance

/ZKUŠENOSTI/ CREDIT ALLIANCE


O webu zkušenosti Credit Alliance

Komunikace s našimi klienty je důležitým aspektem naší práce. Když víme, co naše klienty tíží, můžeme to měnit. Naopak pozitivní reference CREDIT ALLIANCE od našich klientů nám ukazují, jakým směrem se rozvíjet. Spokojení klienti jsou naše vizitka, a ti nespokojení jsou naším zrcadlem. Určitě zde naleznou informace také ti, kteří se právě rozhodují pro úvěr. Ocení praktické zkušenosti klientů s našimi smlouvami, obchodními postupy, následným servisem, ale také s konkrétními zaměstnanci a specialisty CREDIT ALLIANCE.

Je také mnoho věcí, které chceme sdělit my našim klientům.

Například to, jak vznikají pomluvy, které se o nás objevují na internetu, kdo jsou ti nespokojení klienti, kteří píší, jak jsme je zničili, a také chceme ukázat, jak fungují nekalé nástroje konkurence. Mezi ně patří například vytváření dojmu podvodné firmy CREDIT ALLIANCE, které se nezakládají na pravdě.

 

:KOMUNIKACE:

Do sekce REFERENCE CREDIT ALLIANCE se mohou přihlásit jen klienti CREDIT ALLIANCE, a to pomocí svých přihlašovacích údajů, které dostávají při podpisu smlovy. Ty také používají na stránkách www.credit-alliance.cz, kde jim jsou zpřístupněny jejich splátkové kalendáře s přehledem plateb a další potřebné informace.

Krátká videa o našich klientech a o tom, jak využili úvěr CREDIT ALLIANCE ve svém podnikání, můžete zhlédnout zde

 

Pro CREDIT ALLIANCE jsou podstatní naši klienti. Proto jsme se rozhodli zveřejnit některé informace, které pravděpodobně jiné společnosti nechávají pod pokličkou. 

 

:JAK VZNIKAJÍ POMLUVY:

Před nějakým časem se na internetu, konkrétně na webové stránce ww.podvodne-firmy.com, objevily názory „našich klientů“ o tom, jak je společnost CREDIT ALLIANCE poškodila. Pak se ale ukázalo, že se vlastně jedná o „obchodní strategii“ pro vytváření dojmu podvodné firmy CREDIT ALLIANCE.

Zanedlouho potom dostal obchodní ředitel pro ČR, pan Mgr. Jiří Římánek, e-mail s jasnou „obchodní nabídkou“, ve které se uvádí, že za částku 12.000 Kč měsíčně se postarají jak o velmi dobré reference o naší společnosti, tak o to, aby jakákoliv negativní sdělení o naší firmě zmizela z jejich serveru, a tím z internetu:

Tato osoba nebo společnost si z vymyšlených pomluv a vydírání vytvořila asi celkem fungujíci obchod. Tímto i o naší společnosti vytváří dojem podvodné firmy CREDIT ALLIANCE, což jak jistě uznáte, je velice nekorektní způsob boje s konkurencí. V České republice je hodně společností, které poskytují úvěry, a pokud by tuto „obchodní nabídku“ přijalo jen 1% z nich, tak dotyčné osoby vytvořily odporný byznys. My jsme tuto „obchodní nabídku“ dále postoupili Policii ČR.

 

:NEKALÉ NÁSTROJE KONKURENCE:

Různé konkurenční firmy se snaží za každou cenu vytvářet negativní dojem o společnosti CREDIT ALLIANCE. Pro nás je to jasný impuls, že naše úvěry, jejich nízké sazby a vůbec zájem o ně, je pro některé společnosti tak obchodně zdrcující, že využívají všech možných prostředků, aby naší společnost uvedly do negativního světla.

Je pochopitelné, že s úrokovými sazbami kolem 6 % ročně a s novinkou ve formě nezajištěného úvěrů Credit Up, který nemá na českém trhu obdoby, se těžce vyrovnává. A takové firmy bojují o přežití, a k tomuto boji využívají zbraně mnohdy hodně nekalého charakteru.

 

:KDO JSOU NESPOKOJNÍ KLIENTI:

Jde o klienty, kteří „obíhají“ úvěrové společnosti s žádostí o úvěr (banky „obíhali“ také, ale už to vzdali, protože mají záznam v centrálním registru dlužníků www.cbcb.cz). Jde o klienty, které charakterizují některé nebo všechny tyto znaky:

 

Špatná nebo absolutní absence platební morálky

Pokud klient nedodržuje platební morálku a nehradí například 6 měsíců svůj úvěr, je přirozené, že musí očekávat sankce.

Naši klienti vědí, že pokud mají problém s úhradou nějaké splátky, je postup jasný. Telefonují na informační linku, vysvětlí svůj problém a splátky se posunou. Už jsme tímto způsobem vyšli klientům nejednou vstříc, a ani na té skutečnosti nemusíme stavět reklamní kampaň, jednoduše mu splátky posuneme o nějakou dobu, aby vyřešil svou finanční situaci.

 

Finanční gramotnost

Lidé si půjčují, dá se říct, na cokoliv. Na dovolenou, novou kuchyňskou linku, na dárky k Vánocům. Nepřemýšlejí, jestli budou schopni své závazky ustát. Říkají si "nějak bylo a nějak bude"... A pak už mají úvěrů tolik, že si musí půjčit i na to, aby vyšli od výplatě k výplatě. Ze strany těchto lidí je to krajní nezodpovědnost, a není se čemu divit, že je jejich dluhy zruinují. Těmto klientům se snažíme vyhýbat již při konzultacích.

 

Neužívají úvěr pro podnikání

Tato kategorie navazuje na kategorii předchozí. Klienti samozřejmě vědí, že se specializujeme na podporu podnikání. A tak nás někteří z nich osloví, tváří se, že podnikají nebo podnikat zamýšlejí, ale z poskytnutého úvěru chtějí platit staré dluhy, hradit spotřebitelské nákupy a podobně. Odhalit takového klienta je pro nás hodně složité, protože nemáme primárně důvod klienta podezřívat. Ale snažíme se.

 

Společnost CREDIT ALLIANCE není obrovskou společnosti jako například banka, naši klienti pro nás nejsou jen čísla a počet odeslaných upomínek. Jsou to pro nás skuteční lidé - se svými projekty, představami, ale také problémy a životními událostmi, se kterými jim pomáháme se vypořádat. Poskytování úvěrů pro podnikatele je obchod, a každý obchod má svá pravidla. To by si každý klient měl uvědomit. Ta naše pravidla jsou uvedená ve smlouvách, které jsou dostupné na našich stránkách www.creditalliance.eu

 

O WEBU ZKUŠENOSTI CREDIT ALLIANCE

Nacházíte se v prostoru klientů společnosti CREDIT ALLIANCE. Zde nám naši klienti můžou sdělit své názory na úvěry pro podnikatele, které poskytujeme a služby s tím spojené.

Více

VIDEO REFERENCE CREDIT ALLIANCE25.06.

Credit Alliance při rekonstrukci domu v Marxově ulici

25.06.2014


03.07.

Credit Alliance - na stavbě centra Dětského pohybu

03.07.2014


03.07.

Credit Alliance při výstavbě Dětského mládežnického centra

03.07.2014


03.07.

Credit Alliance ve Světě skla

03.07.2014


06.03.

Credit Alliance na cestě v polích

06.03.2015


06.03.

Credit Alliance ve strojní výrobě

06.03.2015


06.03.

Credit Alliance při otevření dětského centra

06.03.2015


06.03.

Credit Alliance v kovovýrobě

06.03.2015


01.10.

Otevření centra Puleček

01.10.2015


Vkládaní příspěvků a komentářů je povoleno pouze klientům CREDIT ALLIANCE, SE (důvod viz O webu)

Pro přihlášení používejte údaje, které jste obdržel při uzavření úvěrové smlouvy (stejné jako pro nahlížení do splátkového kalendáře).

Login (IČ klienta):

Personalní heslo :

Zadal jste nesprávné heslo! Zkuste znovu nebo se obraťte na infolinku: 844 205 305


Vyskytla se chyba! Recenze není uložena, zkuste znovu

Jméno:

příspěvek:


Vyskytla se chyba! Recenze není uložena, zkuste znovu

Jméno:

Komentář:


Jste přispevek už napsal